درباره ما اتوبار شهران

درباره ما،اتوبار شهران

آیا درباه ما و رزومه ی کاری باربری شهران چیزی شنیده اید؟ اگر جوابتان "نه" است پس باخواندن این مقاله با ما همراه شوید.

 

شرکت حمل و نقل و بسته بندی شهران یکی از بهترین و منصف ترین باربری ها جهت ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل، ادارات، شرکت ها و جهیزیه عروس در تهران و شهرشتان می باشد.

 

اتوبار شهران از سال ۱۳۸۰ کار خود را به صورت رسمی در منطقه غرب تهران شروع کرده،و با تجربه و سابقه ی کاری بالا بصورت مجاز و ثبت شده فعالیت می کند.

 

باربری شهران با مجوز رسمی از اتحادیه به عنوان بهترین باربری در سطح تهران و با قیمتی تحت تعرفه ی اتحادیه و هزینه های مناسب شناخته شده است.

 

حمل بار با انواع ماشین های باری نظیر:کامیون.خاور.مینی خاور.ایسوزو.هیوندا.انواع نیسان وانت ،پیکان وانت و وانت پراید در تهران وجا به جای بار از تهران به سایر شهر ها از دیگر ویژگی های این شرکت می باشد.

 

خدمات بسته بندی انواع اثاثیه منزل و لوازم اداری در کنار سایر خدمات شهران بار را به یک اتوبار کامل و جامع تبدیل کرده است.

 

ما با قدرت به کار خود جهت رفاه و آسایش شما مشتریان عزیز به صورت شبانه روزی  با مجوز و بیمه رایگان  ادامه می دهیم.

 

اگر قصد جا به جای چه در شهر تهران و چه در نقاط ایران را دارید می توانید به صورت تلفنی با ما تماس و یا در صورت تمایل به آدرس شرکت ما حضوری اقدام نمایید.

مزیت ما
  • اثاث کشی منزل
  • بسته بندی حرفه ای
  • باربری تهران به شهرستان
  • حمل بارهای خاص و سنگین
  • باربری شبانه روزی
  • بیمه رایگان
درباره ما

درباره ما

چرا باربری شهران؟

از مهم ترین ویژگی های ما،قابل اعتماد بودن و ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن و صرفه جویی در هزینه های نجومی می باشد.

شهران بار زیر نظر اتحادیه و دارای مجوز رسمی می باشد،این یعنی گزینه ی طلایی برای مشتری که بار خود را به شرکت قابل اعتماد و ثبت شده سپردن  که مهم ترین مسئله در هر امری،علی الخصوص اسباب کشی شامل می شود،زیرا باربری های هستند که متاسفانه بدون هیچ سند و مدرک معتبر و بدون آدرس ثبت شده ای دست به جا به جای میزنند که این امر بسیار با مشکلات جدی چون:هزینه های اضافی،معطل کردن مشتری،کارکنان نابلد در امور اثاث کشی،مفقود شدن بیشتر اقلام و لوازم با ارزش و خسارات جبران ناپذیری به با می شوند.این باربری های به ظاهر کاربلد،از نام باربری های چون اتوبار شهران سوءاستفاده کرده و مردم را گول میزنند.

به اینگونه افراد اعتماد نکنید،زیرا جای مشخصی ندارند و با یک خط تلفن در منزل کار انجام میدهند و شما اگر شکایاتی بکنید بی نتیجه میماند.

شرکت حمل و نقل اتوبار شهران مجوز دار،بیمه دار،آدرس مشخص و ثبت شده می باشد شما برای اطمینان با ۱۱۸ تماس گرفته و شماره و آدرس ما را بخواهید.

سایت رسمی شهران بار:www.shahranbar.com

خدمات بسته بندی

۹۹

خدمات اثاث کشی

۱۰۰

انبار و نگه داری

۹۳

رضایت مشتریان

۹۸

خدمات بسته بندی:شامل نیروی کار حرفه ای و لوازم مناسب و استاندارد جهت بسته بندی بار شما.

خدمات اثاث کشی:کلیه خدمات جا به جای وارسال ماشین های حمل بار همراه با بارچین و کارگران باسابقه کاری بالا و دارای کارت سلامت.

انبار و نگهداری:بصورت ساعتی و روزانه لوازم مورد منزل و یا هر وسیله دیگر شما تا زمان نقل مکان ،انبار و محافظت می شود.

رضایت مشتری:بالای ۹۰درصد رضایت از شرکت حمل و نقل شهران ثبت شده است.وما برای اطمینان بیشتر بدون هچ هزینه اضافی بار شما را رایگان بیمه می کنیم.

شماره تماس

۰۲۱-۴۴۳۳۷۱۲۸

۰۲۱-۴۴۳۳۷۱۰۴

۰۲۱-۴۴۰۳۲۵۰۰

۰۲۱-۴۴۰۳۲۵۰۱

۰۲۱-۲۲۱۷۹۸۷۸

۰۲۱-۸۸۵۶۴۹۱۳

۰۲-۴۴۷۶۶۷۲۰

۰۲۱-۴۴۷۶۶۷۳۵

آدرس

شهران.خیابان طوقانی.نبش کوچه افشار.اتوبار شهران

درباره ما
باربری شمال تهران