باربری پونک

باربری پونک

باربری پونک، ارائه دهنده خدمات اسباب کشی با کمترین قیمت .بهترین اتوبار در حمل اثاثیه منزل به صورت شبانه روزی ،همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشد.

ما بعنوان قدیمی ترین شرکت باربر در غرب تهران خدماتی چون(بسته بندی.حمل و نقل.جا به جای لوازم سنگین نظیر گاو صندوق_تردمیل_پیانو_یخچال های صنعتی و ساید بای ساید_ارسال انواع کارتن در ابعاد مختلف جهت بسته کردن وسایل ریز و درشت و ارائه دهنده بیمه نامه کاملا رایگان در جهت خسارات احتمالی و…)می باشیم.

مناطق تحت پوشش باربری پونک

این اتوبار علاوه برمحدوده ی خود،کلیه مناطق غرب تهران را تحت پوشش قرار داده است.

این شرکت حمل و نقل مناطقی چون:پونک.صادقیه .ستارخان.اشرفی اصفهانی.جنت آباد.شهرزیبا.شهران.طرشت.تهرانسر.اکباتان.بلوار فردوس.آزادی.شهرک غرب.چیتگر.شهرک راه آهن.منطقه۲۲. حصارک.کوهک .گیشا.شهرک گلستان .کرج.وردآورد.گرمدره،خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه خواهد داد.

کادر مجرب و کاربلد در باربری پونک

در این مرکز خدماتی،تمامی نیروها،از مدیر و مشاور تا،رانندگان و کارکنان زحمت کش حمل بار،افرادی ماهر و مسولیت پذیر در حیطه ی کاری خویش می باشند.

اگر بدنبال بهترین نیروی کاربلد هستید،پونک بار بهترین گزینه در امور اسباب کشی در غرب تهران برای شما خواهد بود.

بسته بندی و چیدمان اصولی بار در اتوبار پونک

قبل از حمل اثاثیه منزل ،باید بسته بندی لوازم بصورت اصولی انجام شود.در باربری پونک به پک کردن بار دقیق و تخصصی نگریسته میشود.

نحوه بسته بندی وسایل اگر بدرستی انجام نشود،انتقال درست بار ممکن نخواهد بود و کار نصفه و نیمه انجام کی شود.

بسته بندی بارهای شکستنی و ظریف،نیاز به دقت بیشتری دارد.برای همین دراین زمینه، باید به شکل اصولی و مخصوص انجام شود.برای اینکه بارها تکان و آسیب نبینند درز و شکاف و فاصله بین اجناس با نایلکس و نایلون های مخصوص،فوم های نازک و یا مشما های حبابدار مسدود میشود وبااستفاده از طناب محکم بسته بندی انجام میشود.

باربری پونک

اتوبار پونک،از جمله خدمات ارزنده ای که به مشتریان خود ارائه میکند ارسال و حمل بار از تهران به شهرستان بصورت شبانه روزی و بدون محدودیت زمانی و مکانی می باشد.این شرکت زیر نظر باربری شهران قدیمی ترین و منصف ترین باربری در غرب است و علاوه بر بارنامه دولتی، کلیه وسایل را از شروع کار تا پایان آن بیمه میکند.شما میتوانید هرگونه بار و اثاثی را با اطمینان خاطر جابه جا کنید.

  1. حمل بار به تمام شهرها:ارسال انواع بار و خرده بار حتی مناطق دور افتاده از شهر.
  2. بسته بندی سریع و حرفه ای:نیروهای کاربلد در امور جمع آوری و بسته بندی با لوازم و تجهیزات باکیفیت.
  3. بارگیری و تخلیه:هرگونه وسیله اعم از اثاث منزل وادارات.کارخانه ها،با دقت بالا جمع آوری و توسط راننده بارچینی شده و تخلیه میشود.
  4. تعداد ماشین و کارگر:بدون محدودیت از جانب باربری باتوجه به درخواست مشتری برای تعداد کارکنان و ماشین جهت حمل بار فرستاده میشود.
  5. بیمه بار:باربری پونک در غرب تهران ،تمامی بارهای مشتریان خود را بیمه می کند.
  6. خدمات شبانه روزی:ما بصورت ۲۴ساعته بدون تعطیلی آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
  7. مشاوره رایگان:قبل ارز حمل بار میتوانید با شماره های باربری تماس گرفته تا شما را هم بصورت تلفنی و هم حضوری راهنمایی کنند.
  8. قیمت مناسب:باربری پونک،یکی از شعبات باربری شهران،با قیمت ثابت و زیر نظر اتحادیه ؛قیمتی کاملا رقابتی و منصفانه را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.