باربری مهرشهر

!بهترین شرکت حمل و نقل،باربری مهرشهر در کرج می باشد!

خدمات اسباب کشی و حمل بار در کرج را میتوانید از باربری مهرشهرکرج دریافت کنید.جابه جایی لوازم منزل_ادارات_شرکت ها با بزرگترین و بروز ترین ماشین ها به مشتریان عزیز ارائه میشود.

ما بعنوان برترین شرکت باربری در کلیه مناطق تهران و حومه،با تکیه بر تجربه کافی در اثاث کشی توانسته ایم ،بدون هیچ مشکلی رضایت عزیزان را بدست آوریم.اگر بدنبال یک تجربه شیرین و بدون تنش از نقل مکان خود هستید ،کافیست به ما اعتماد کنید .

حمل اثاثیه منزل توسط باربری مهرشهر:

حمل و بسته بندی ایمن وسایل شما از تخصص ویژه ی ماست.بنابرین از نظر کیفیت خدمات باربری مهرشهر در کرج میتوانید اطمینان خاطر داشته باشید.از دیگر نمونه های این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

بسته بندی باکمترین قیمت

باربری مهرشهر بهترین و مقرون به صرفه ترین بسته بندی لوازم را در نظر دارد.کارگران این شرکت تخصص کافی در حمل و بسته بندی دارند.عدم مهارت در پک کردن اثاثیه بدلیل افزایش مصرف تجهیزات،هزینه ها بسیار زیاد می شود.

حمل اسباب بدون محدودیت

کلیه لوازم های مرکز خرید_منزل_ادارات_جهیزیه عروس_باشگاه های ورزشی_هتل ها_رستوران ها_سالن های زیبایی و تجهیزات پزشکی،بدون هیچ محدودیت در حمل ،جایجایی و بسته بندی درهر ساعت از شبانه روز بطور حرفه ای توسط تیم باربر حمل و جابه جا می شود.

کاملترین تجهیزات در باربری

ما تمامی وسایلتان را در محل قبلی خود بصورت کامل جمع میکنیم و سپس به شیوه ی اصولی بسته بندی میکنیم.ازجمله تجهیزات بسته بندی در باربری مهرشهر عبارت انداز:وکیوم.بابل رپ_چسب و کاور فرش_کارتن حمل بار رگال دار جهت جمع کردن لباسها_مشماهای حبابدارو...

بیمه رایگان همراه با بارنامه دولتی

ما تمامی لوازم و وسایلتان را بصورت کاملا رایگان بیمه میکنیم.از زمان شروع حمل تا پایان کار اگر خسارتی به بار وارد شود طبق تعرفه ی مورد نظر اتحادیه ،هزینه خسارت را پرداخت میکنیم.تفاوت ما نسبت به سایر اتوبارها این امر مهم میباشد.

ارسال بار به شهرستان شبانه روزی

حمل و جابه جایی بار را بصورت ۲۴ساعته به تمامی شهرهای ایران، با کمترین قیمت برای مشتریان خود انجام میدهیم وهمچنین شما میتوانید باربری امن و مطمئنی را با ما تجربه کنید.

باربری مهرشهر

برای اطلاع از  بسته بندی انواع لوازم منزل بر روی وسیله مورد نظر خود ضربه تا اطلاعات مربوط به حمل آن به شما داداه شود.