باربری عظیمیه

نقل مکان کردن به یک مکان و منطقه ی جدید میتواند با دردسرهای فراوان همراه باشد.بسیاری از مردم،به هنگام اسباب کشی دچار مشکل می شوند.در واقع باید پس از آماده سازی محل زندگی،باید بفکر بسته بندی و جمع کردن صحیح وسایل جهت انتقال آنها باشید.حمل لوازم باید طبق استاندارد و اصول اولیه انجام شود.در این امر استفاده از باربری مناسب و مطمئن،میتواند خیال شما را از بابت جا به جاییتان راحت کند.

برای اسباب کشی ایمن به چه نکاتی باید توجه کرد!؟

یکی از نکات حائز اهمیت در اثاث کشی،بسته بندی وسایل و لوازم است که باید به شکل اصولی و درست انجام شود.فردی که این کاررا انجام میدهد باید در این زمینه حرفه ای بوده تا آسیبی به بار وارد نشود.مواد به کار گرفته شده در این امر باید از نوع مقاوم و ضد ضربه باشد.توجه به نکات بالا باعث میشود تا یک اسباب کشی ایمن را انجام داد.

 

نکات مهم در هنگام انتخاب باربری مناسب!

تجربه حمل بار و اثاثیه منزل باعث می شود تا بتوانید به شرکت باربری اعتماد کنید.اگر در تهران ویا کرج زندگی می کنید می توانید از خدمات اتوبار باربری عظیمیه بهره مند شوید.

از ویژگی های این شرکت معتبر حمل بار:

  1. استفاده از امکانات به روز و ماشین های مسقف و جدید برای جابه جای وسایل.
  2. دارا بودن تیم حرفه ای و تخصصی همراه با مشاوره ۲۴ساعته.
  3. بارنامه و بیمه نامه رایگان.
  4. تیم مجرب و کاربلد در زمینه بسته بندی.
  5. حمل بارهای سبک و سنگین نظیر ظروف حساس و شکستنی.یخچال های ساید و صنعتی.تردمیل.گاوصندوق.پیانو. حمل انواع لوازم و تجهیزات پزشکی بانک ها.ادارات و جهیزیه عروس.
  6. قیمتی کاملا مقرون به صرفه نسبت به سایر شرکتهای باربری. 

بسته بندی اسباب و اثاثیه در باربری عظیمیه

اتوبار عظیمیه در کرج بسته بندی حرفه ای منزل را با آخرین متد روز انجام میدهد و حمل ایمن را برای شما به ارمغان می آورد.اگر میخواهید لوازمتان را بدون هیچگونه خسارتی جا به جا کنید کافیست به شرکت حمل و نقل عظیمه ،تحت نظر( اتوبار شهران) در غرب تهران اعتماد کنید.این شرکت دارای تیم آموزش دیده با سابقه ی بالا در زمینه حمل و پک کردن می باشد.

جهت برقراری ارتباط با شماره های زیر تماس بگیرید…

شماره تماس

۰۲۱-۴۴۳۳۷۱۲۸

۰۲۱-۴۴۳۳۷۱۰۴

صدور بیمه نامه یکی از نکات مهم و کلیدی است که هر باربری موظف به صدور آن چه در جا به جایی در منطقه و چه در سایر شهرها میباشد.بیمه نامه باعث می شود تا افراد وسایل خود را بیمه کرده تا باخیال راحت به اسباب کشی خود بپردازند.شرکت باربری عظیمیه کلیه لوازم را از شروع اسباب کشی تا زمان انتقال بار بصورت رایگان بیمه میکند.

انبار و نگهداری

جابجایی با مراقبت

خدمات خانه به خانه

ارسال بار به شهرستان