باربری اندیشه

باربری اندیشه در کرج یک شرکت حمل بار است که تمام آنچه ،برای اسباب کشی بی دغدغه نیاز است را برایتان فراهم میکند.شما به راحتی میتوانید ماشینی متناسب با بارتان را با تماس و مشاوره توسط پشتیبان اتوبار درخواست دهید و یا برای روز مورد نظر خود برای اثاث کشی کامیون .وانت نیسان.خاور و هر مدل ماشینی که بخواهید را رزرو کنید.

باربری اندیشه

خدمات باربری اندیشه،شامل بسته بندی تخصصی،کارگران آموزش دیده و با سابقه کاری بالا، چیدمان مناسب بار در ماشین های حمل اسباب با بالاترین دقت و کیفیت میباشد.

خدمات ما چیست؟

  • بسته بندی حرفه ای

تمامی لوازم شما به طور حرفه ای و بادقت با نایلون حبابدار و سلفون و چسب بسته بندی می شود.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با بسته بندی باربری اندیشه در کرج روی لینک زیر کلیک کنید..

  • حمل تخصصی لوازم

وسایل خاص و حساس شما مانند:تردمیل.گاوصندوق.یخچال های ساید. بوفه های تماما شیشه و… توسط کارکنان ماهر بادقت حمل می شود.

  • دارای شعبه های فعال در اندیشه کرج،فاز۱.۲.۳ گوهردشت،مهرشهر و عظیمیه بصورت ۲۴ساعته در طول تمام هفته

 

  • اعزام رایگان کارشناس باربری اندیشه

کلیه لوازم اعم از،کارتن .نایلون.سلفون و پتو در ماشین برای مابین بارها را تامین میکند.

  • ارسال بار به شهرهای دیگر

حمل و جابه جایی انواع بار منزل.شرکت و ادارات.جهیزیه و ارسال آن بدون محدودیت زمانی و با مناسب ترین قیمت روز نسبت به سایری اتوبار ها بصورت شبانه روزی انجام می گردد.

  • بیمه و بارنامه

باربری اندیشه در کرج یکی از زیر مجموعه های شرکت حمل و نقل شهران بار در غرب تهران می باشد.این اتوبار با۳۰سال سابقه ی کاری بالا توانسته در تمامی نقاط تهران،و کرج شعبات زیادی را مدیریت کند.لذا شهران بار زیر نظر اتحادیه می باشد که همین امر باعث اعتبار این شرکت و اعتماد مشتریان خود شده است.

بر این امر،کلیه ی خدمات باربری اندیشه همراه با بارنامه و بیمه رایگان انجام پذیر می باشد.

وانت بار اندیشه: انتقال به مقصد جدید بطور معمول با باربری است.برای اسباب کشی منزل و یا انتقال وسایل از یک محل به محل دیگر ضروریست که از اتوبارهای معتبر کمک بگیرید.شما میتوانید بجزء خاور ،از نیسان و وانت باربری ما برای بارهای کم حجم تان استفاده نمایید.

باربری و حمل اثاثیه منزل یک شغل بسیار مهم است و نباید برای اسباب کشی خود هر شرکتی راانتخاب کنید.

باربری اندیشه

انتخاب درست ماشین در حمل اثاثیه این امکان را برای شما فراهم میکند تا حجم بسیار زیادی از دغدغه هایتان را در اسباب کشی کاهش دهید.تعداد کارگران جهت جا به جایی وسایل، ابعاد ماشین از اهمیت بالایی برخوردار است.زیرا اگر به تعدادشان دقت نشود درحین کار با مشکل مواجه خواهید شد.پس روز قبل از نقل مکانتان حتما در انتخاب درست نوع  ماشین و نیروی کار با کارشناسان ما مشورت کنید تا اتخاب مناسب و بدون مشکلی داشته باشید.

 

صفرتا صد کارتان رابه ما بسپارید..

خدمات کامل اسباب کشی ۰تا۱۰۰ شامل چند بخش می باشد:

۱.کارشناسی اولیه.

۲.جمع آوری و بسته بندی.

۳. حمل و جا به جایی.

۴.بازکردن و چیدمان.

در جابه جایی صفرتاصد کلیه وسایل داخل منزل یا محل کارتان بیسته بندی و جمع آوری می شود.خرده ریزهای اتاق خواب ،ظروف شکستنی و حساس آشپزخانه وسایل های داخل کمد اعم از لباس .کشوها و وسایل پراکنده در خانه تان جمع آوری و در کارتن های محکم بسته بندی می شود.کلیه لوازم بزرگ و سنگین مثل مبل.بوفه تابلو.تلوزیون یخچال و…کارتن و سلفون پیچی میشود.

بعد از جمع کردن لوازم حالا نوبت انتقال دادن آنها به ماشین حمل بار و فرستادن به محل جدید و تخیله ی میباشد که تیم کاربلد باربری اندیشه دست به کار می شوند.

در بخش پایانی هم تمامی وسایل در جای مناسب خود قرارداده میشود .توجه داشته باشید که در صورت نیاز و کمک برای وصل کردن ماشین ظرفشویی .لباسشویی و سایر اتصالات میتوانید از کارکنان ما کمک بگیرید..

باربری جنت آباد
بسته بندی و حمل یخچال
باربری جنوب تهران
باربری اندیشه کرج