باربری از تهران به شمال

اتوبار شهران

درباره شرکت

باربری و اتوبار شهران بار  معتبرترین شرکت حمل و نقل  تهران در (منطقه ی غرب ) می باشد و فعالیت خود را از سال۱۳۸۰ بصورت کاملا حرفه ای و رسمی با شروع کرده است.

اگر قصد جا به جایی منزل و یا شرکت خود را دارید ما بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم.باربری بین شهری و شهری با انواع ماشین ها ی حمل بار از تخصص این شرکت موفق می باشد.

همین امروز برای اسباب کشی خود،برنامه ریزی کنید!

جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس و یا بصورت حضوری به دفتر باربری شهران مراجعه کنید.

اخطار!

لطفا بادقت بخوانید…

عده ای سودجو بطور غیر قانونی و بدون رسمیت از نام اتوبار  شهران سوء استفاده کرده و مبالغ زیادی از مشتریان دریافت می کنند.این باربری ها هیچ آدرس مشخصی ندارند و شرکت ثبت شده ای نیستند.گول باربری های نامعتبر را نخورید،زیراهیچ مسئولیتی در قبال مفقود شدن بار و خسارت به اموالتان را به عهده نمیگیرند.

خواهشمندیم در هنگام تماس باشماره های ثبت شده ما و یا در سایت معتبرمان به نشانیwww.shahranbar.comمراجعه نمایید.

 

۱.اتوبار شبانه روزی:

تمامی خدمات اتوبار شهران در تهران و شهرستان ها،حمل و جا به جایی بار.بسته بندی اثاثیه منزل بدون تعطیلی و شبانه روز می باشد.

۲.بسته بندی اسباب کشی:

از مهم ترین و سخت ترین مراحل در اسباب کشی،بسته بندی وسایل میباشد.اگر تخصص کافی در این امر نباشد در حین جا به جایی آسیب جدی به بارها میخورد.

دقت داشته باشید که علاوه بر حرفه ای بودن در بسته بندی،نیاز به ابزارها و لوازم های با کیفیت جایگاه ویژه ای در یک اسباب کشی مطلوب و بدون خسارت دارد.ما در شهران بار انواع کارتن حمل بار.کاور. رگال برای بسته بندی لباسهایتان را با کمترین قیمت به مشتریان خود ارائه میدهیم.

۳.ماشین باربری و حمل بار:

انتخاب درست ماشین باری باتوجه به حجم وسایل شما،از اهمیت بالایی برخوردار است.ما در این  شرکت حمل و نقل انواع ماشینها از جمله(خاور.ایسوزو.هیوندا.کامیون.نیسان و پیکان وانت )را موجود داریم.

خدمات مشاوره و کارشناسان باربری بصورت حضوری بهترین گزینه  را در جهت انتخاب نوع وسیله برای یک  جابه جایی کم هزینه را ارائه میدهد.

۴.بیمه و بارنامه رسمی:

بیمه همه ی خطراتی که باعث خسارت به بارها در زمان حمل میشود را شامل است.از جمله ویژگی های حائز اهمیت شرکت حمل و نقل شهران بیمه رایگان بارها در سطح تهران.کرج و سایر شهرها می باشد.و بنا به رسمی و مجوز دار بودن ،بعد از اتمام اسباب کشی بارنامه ی دولتی به مشتریان ارائه ی گردد.

۵.حمل بار از تهران به شهرستان :

خدمات ارسال بار توسط نیروهای کاربلد_رانندگان دارای کارت سلامت، همراه با ماشین های بزرگ و مسقف ،دیواره موکت،اتاق فلزی و روباز بدون محدودت زمانی و مکانی حتی در ایام تعطیل انجام میشود.

توانایی های ما

۹۲

خدمات بسته بندی

۹۶

خدمات اثاث کشی

۸۷

انبار و نگه داری

۹۰

رضایت مشتریان

حمل بار به سراسر کشور در کمترین  زمان ممکن و قیمت کاملا رقابتی.

هدف ما،جلب رضایت شماست..