اتوبار تهران

اتوبار تهران

اتوبار تهران (اتوبار شهران)بهترین و منصف ترین باربری در غرب تهران؛بامجوز رسمی از اتحادیه و دارای کد ثبت شده دولتی و آدرس دقیق دفتر،همواره در تلاش است،پروسه ی اسباب کشی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در تهران بصورت شبانه روزی همراه با انواع ماشین های بزرگ و کوچک ونیروی کار خبره و ورزیده،خدمات شایسته ای را ارائه دهد.

باربری در تهران:

اثاث کشی می تواند یک دردسر واقعی باشد؛خصوصا در تهران بزرگ و پرترافیک،باکوچه های باریک و خانه های کوچک در مجتمع ها و برج های چند طبقه می تواند کاررا برای کارگران سخت کند..

باتوجه به وسعت تهران و شرایط منازل مسکونی،و اداری،بهتر است برای اثاث کشی خود، باربری شهران را انتخاب کنیدو اطلاعات مورد نیاز را همچون آدرس مبدا و مقصد،طبقه چندم به چندم جا به جا می شوید،آیا از آسانسور می توان استفاده کرد یا با پله باید بار حمل شود؟شماره تلفن، روز ، تاریخ و ساعت اسباب کشی را در میان گذاشته تا بهترین مشاوره توسط تیم پشتیبانی برای شما صورت بگیرد.

نحوه محاسبه قیمت باربری در تهران:

قیمت اتوبار در تهران بر اساس فاکتورهای مختلفی محاسبه می شود.

اولین فاکتور،مدت زمان اثاث کشی است.اگر محل بار زدن و تخلیه ی آن دور باشد!معمولا هرچه اسباب کشی شما طولانی شود،قیمت آن نیز بالاتر می رود.

دومین مورد،طبقه ی مورد نظر است.یعنی جایی ک قراره اسباب حمل و به آپارتمان دیگر ارسال و جا به جا شود در کدام طبقه است.آیا از آسانسور میتوان استفاده کرد یا خیر.

سومین فاکتور،حجم لوازم برای اسباب کشی است.اگر لوازم زیاد و پرحجم باشد قطعا در یک ماشین جا نمیگیرد و نیاز به دو یا چند ماشین میشود.که در این صورت جا به جایی با دوماشین همزمان بارگیری و یا در دو نوبت و با یک ماشین حمل میشود.

باربری دریاچه چیتگر

اتوبار ارزان در تهران:

شهران بار با پایین نگه داشتن کلیه هزینه های اسباب کشی و با کیفیت ترین خدمات حمل و نقل در تهران بهترین منافع را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

انتخاب یک باربری خوب براساس قیمت پایین ریسک زیادی را متحمل می شود.ممکن است برخی باربری ها قیمت پایینی بدهند و شما تصور خدمات عالی را دارید. اما؛آسیبی به وسایلتان وارد می شود که می تواند خسارت های به مراتب بیشتری را همراه داشته باشد.

مناسب بودن قیمت خدمات ما به معنی بی کیفیت بودن آن نیست.

تمامی فعالیت های اتوبار شهران زیر نظر اتحادیه ی دولتی می باشد.

شرکت ما با بیمه کردن تمامی وسایل در صورت بروز هرگونه مشل،خسارات را جبران میکند.از مهم ترین ویژگی باربری شهران رایگان بودن بیمه می باشد.

آدرس

شهران_خیابان طوقانی_نبش کوچه افشار_اتوبارشهران

باربری و حمل بارتهران به شهرستان

خدمت ویژه باربری شهران، ارسال بار از تهران به سایر شهر ها می باشد.یک تیم مجرب و متعهد به کار، اقدامات جا به جایی را برعهده میگیرند و پس از اتمام بارگیری در تهران،بار شما را به هرشهری که مد نظرتان است بدون هیچ محدودیتی حمل و انتقال میدهند.

نکته حائز اهمیت این است که بدلیل کمبود نیروی کارگر در شهرستان،باربری شهران برای آسودگی کار شما عزیزان،کارگران خود را همراه با بار به مقصد فرستاده تا بارتان را صحیح و سالم تخلیه کنندوناگفته نماند که تمامی رانندگان و کارگران باربری شهران دارای کارت سلامت می باشند.

شماره تماس

۰۲۱-۴۴۳۳۷۱۲۸

۰۲۱-۴۴۳۳۷۱۰۴

۰۲۱-۴۴۷۶۶۷۳۵

اتوبار تهران شبانه روزی:

گاهی جا به جای در بعضی مناطق مسکونی.مجتمع ها و آپارتمان ها تنها در بازه زمانی خاصی امکان پذیر است و ممکن است بخاطر مشغله کاریتان نتوانید اسباب کشیتان را در یک روز به اتمام برسانید.

جا به جای میان دو شهر هم معمولا ۲۴ساعت زمان نیاز دارد،در چنین شرایطی انتخاب یک باربری شبانه روزی برای جا به جای،منطقی تر است.

با تماس با شرکت شبانه روزی شهران میتوانید این نیاز خود را رفع کنیدو بهترین خدمات را از ما بخواهید.

ما اثاث کشی را آسان می کنیم

باربری دریاچه چیتگر
باربری دریاچه چیتگر

جا به جایی با مراقبت

باربری دریاچه چیتگر
باربری دریاچه چیتگر

اثاث کشی
منزل و ادارات

باربری دریاچه چیتگر
باربری دریاچه چیتگر

کارکنان حرفه ای و با تجربه

اتوبار تهران

بار شما را صحیح و سلامت از تهران به تمامی شهرستان ها با به روزترین تجهیزات اسباب کشی،و کارگران ورزیده همراه با بارنامه دولتی،بدون محدودیت ارسال میکنیم.